מוצרים נלווים לבייבי נסט – החיבוקן

הבייבי נסט – חיבוקן – של WEBE מגיע עם שלושה מוצרים נלווים לגירוי עדין של חושי הריח, התחושה והראייה. מוצרים אלה עוזרים לתינוקת להישאר רגועה ונינוחה כאשר היא בנסט – הקן המחבק שלה.

סופח ריח
צמיד סופח ריח

חוש הריח הוא החוש הראשון אותו מפתח העובר כבר ברחם האם ואינסטינקטיבית נמשך אליו. ריחה של האם מורכב מריח מי השפיר, הקולסטרום (החלב הראשוני) ובלוטות החלב. הוא ייחודי עבור התינוק, קל לו לזיהוי ומשרה עליו בטחון ורוגע. ועל כן בשלבי חייו הראשונים של התינוק זהו אמצעי חשוב עימו התינוק מכיר את אימו.

סופח הריח של Webe מיוצר מבד ייחודי הסופח את ריח האם או האב ומאפשר לתינוקכם לחוש את ריחכם המוכר, גם כשאינכם לידו.

  •  שמים את סופח הריח במשך כ- 20 דקות מתחת לחולצה כדי שיספוג את ריח גופך.
  • לאחר מכן מלבישים את סופח הריח על זרועות הבייבי נסט, קרוב לאפו של התינוק, מה שיקל על תינוקכם להירדם בקלות, בבטחה וברוגע יחד עם ריח גופכם המוכר והאהוב.

ספרון הבדספרון בד מודולרי

ספרון הבד של Webe נותן מענה ראשוני והדרגתי לגירוי חזותי עדין ומבוקר, שעוצב במיוחד לעידוד התפתחות ראייה תקינה אצל תינוקות בחודשיהם הראשונים.

  • את הספרון ניתן להלביש על זרוע הבייבי נסט או לפרוש ליד התינוק.
  • הספרון מאפשר להציג בכל פעם ציור בודד, ולפי יכולת התינוק להתמודד עם גירויים ויזואליים ניתן לחשוף אותו לציורים נוספים (עד 4 ציורים שונים).
  • בצידו השני של הספרון ישנם כיסים אותם תוכלו למלא עבורו בעצמכם: תמונה שלכם, ציור או ברכה תקרב את תינוקכם לעולמכם גם כשאינכם לידו!

כפפת המגעכפפת מגע מלטפת צד אחד

כפפה עדינה המיועדת לליטוף התינוק וחשיפתו למרקמים שונים על גופו אשר מעוררים את סקרנותו ומעודדים את היצר הטבעי שלו לחקור את העולם הסובב אותו.

  • באמצעות המגע בתינוק אתם משדרים לו שהוא אהוב ומסייעים לו בפיתוח המערכת הטקטילית (התחושתית) ולפתח ביטחון עצמי .
  • לכפפת המגע 6 פאנלים של טקסטורות שונות בעזרתן ניתן להעשיר את עולמו התחושתי של התינוק ולעורר את חוש המישוש שלו.