אודות

התועלת של הבייבי נסט - חיבוקן לתינוקות

מי אנחנו

WeBe היא חברה המתמחה במוצרי תינוקות ופגים.

כל מוצרי החברה פותחו על ידי - שלום, שמי הילה בורל, מרפאה בעיסוק למעלה מ-30 שנה, מנהלת בעבר את מחלקת הריפוי בעיסוק בבית חולים אלי"ן בירושלים, וכיום מנהלת את מרכז היזמות באלי"ן.
בתור מרפאה בעיסוק, הגיעו אלי ילדים רבים עם בעיות מוטוריות ותחושתיות. במהלך הטיפול בהם ניסיתי להסביר להורים שניתן למנוע בעיות אלו בקלות אם מקפידים על עקרונות מסוימים כאשר ילדים אלו היו תינוקות. מתוך חשיבה זו של מניעת בעיות עתידיות, הקלת המעבר מהרחם לעולם ולתת לתינוקות (ובמיוחד לפגים!) התחלה מיטבית לחיים, הקמתי את חברת WeBe.

בשלבי פיתוח המוצרים נעזרתי במומחים בהתפתחות תינוקות ופגים מאוניברסיטת תל אביב, בפגייה בבית חולים מאיר, במעצבי מוצר מקצועיים, במומחים לבדים וטקסטיל וביצרני מוצרי תינוקות ותיקים ובטוחים.

מטרת המוצרים שלנו

מטרת מוצרינו להקל את המעבר מהרחם לעולם לכל התינוקות - גם לאלו שנולדו לפני הזמן - בשתי דרכים:
1. הרגעה
2. גירוי חושי מדורג

מתוך אמונה כי המעבר מהרחם לעולם הינו טראומתי לתינוקות, וכי האווירה בעולם שבחוץ משרה עליהם סטרס רב, מטרתנו הראשונה היא להפחית את הלחץ הזה ולהרגיע את התינוק. בעזרת החיבוקן  - השם העברי של בייבי נסט - אפשר להשאיר את התינוק מחובק ועטוף, לספק לו תחושת גבולות "ולהקטין" את עולמו לממדים שהוא מסוגל להתמודד איתם. החיבוק והעיטוף שהתינוק חש גם כשאינו על הידיים מספק לו בטחון, מפחית בכי, עוזר להירדם בקלות ולישון טוב וברציפות.

מוצרים נלווים

הגירוי החושי נועד לעזור להתפתחות תקינה של תינוקות. תינוקות לומדים את העולם דרך החושים המתפתחים במהירות, אך בחודשים הראשונים החושים הללו עדיין עדינים ואינם מסוגלים להכיל הרבה גירויים. גירוי יתר נוצר לעתים קרובות בחוסר מודעות על ידי הורים ומגביר את הסטרס שחווה התינוק, שעקב כך בוכה הרבה, לא רוצה לרדת מהידיים ולא נרדם. לכן, מוצרינו נעשו בצבעים רכים, בגדלים נוחים וביכולות המתאימות לתינוקות עד גיל 6 חודשים, ומטרתם לתת גירוי מדורג לחושים השונים. בעזרת גירוי נכון ניתן לאפשר לתינוק לפתח את חושיו בהדרגה ולמנוע בעיות מוטוריות ותחושתיות שעלולות להתפתח כשיגדל, ובאותו זמן לא להעמיס עליו ולהלחיץ אותו.

לכל מוצרי החברה יש את אישורי הבטיחות המתאימים ממכון התקנים והם בטוחים לשימוש בקרב תינוקות מהיום הראשון. ניתן אף למצוא את המוצרים בבתי חולים המשתמשים בהם ברחבי הארץ (כדוגמת איכילוב, שיבא, הדסה,אסותא אשדוד,  ברזילי, נהרייה).

כל המוצרים ניתנים לכביסה ועמידים לאורך שנים.

אני מזמינה אתכם לקרוא על המוצרים הייחודיים שאנו מייצרים ולנסות אותם בעצמכם!

הילה בורל