מבצע!
שלושת מוצרי החושים
sightsensescent

סט לפיתוח החושים

₪100.00 ₪79.00

מוצרי פיתוח החושים של WeBe יתנו לתינוקכם גירוי מדורג בהתאם ליכולותיו
ויעזרו לו בפיתוח נכון ובריא של חושי הריח, ראייה ומישוש!

המוצרים פותחו על ידי הילה בורל, מרפאה בעיסוק מעל ל-30 שנה ומומחית בהתפתחות תינוקות וילדים. לכל המוצרים יש את אישור מכון התקנים הישראלי והם בטוחים לשימוש – לתינוקות מיומם הראשון וגם לפגים!

צמיד סופח ריח – סופח הריח של Webe מיוצר ממילוי ייחודי הסופח את ריח האם או האב ומאפשר לתינוקכם לחוש את ריחכם המוכר והמרגיע, גם כשאינכם לידו. בעזרתו תינוקכם ירגע וירדם במהרה! האם האב שמים על חזם את סופח הריח במשך כ- 20 דקות. לאחר מכן מלבישים את סופח הריח על זרועות החיבוקן או מניחים במיטת התינוק ומסתכלים על תינוקכם נרדם במהרה, נינוח ורוגע יחד עם ריח גופכם המוכר והאהוב.
לפרטים נוספים על הצמיד לחצו כאן

ספרון בד – ספרון הבד של Webe נותן מענה ראשוני והדרגתי לגירוי חזותי עדין ומבוקר, שעוצב במיוחד לעידוד התפתחות ראייה תקינה אצל תינוקות ופגים עד גיל 4 חודשים.
הספרון פותח עבור תינוקות קטנטנים, אשר אינם מסוגלים להתמודד עם "גירוי יתר" שכולל הרבה צבעים וציורים גדולים. בעזרתו תוכלי לתת לתינוקך פיתוח מבוקר ובריא של חוש הראייה!
לפרטים נוספים על הספרון לחצו כאן

כפפת מגע – כפפה עדינה המיועדת לליטוף התינוק וחשיפתו למרקמים שונים על גופו, אשר עוזרים לו לחזק את התחושה הסנסורית שלו ולפתח את חוש המישוש בצורה מדורגת ובריאה! לכפפת המגע 6 פאנלים של טקסטורות בד שונות בעזרתן ניתן להעשיר את עולמו התחושתי של התינוק ולעורר את חוש המישוש שלו.
לפרטים נוספים על כפפת המגע לחצו כאן

הרכישה באתר בטוחה!

hazmanat_lakoach_06logo-paypal

לפרטים נוספים ורכישה טלפונית חייגו – 054-301-9636